Doktor Zdrowie to nowy magazyn z innowacyjną koncepcją i formułą, wydawany pod patronatem dr n. med. Piotra Gryglasa, kardiologa i internisty, wykładowcy akademickiego, a także popularyzatora wiedzy o zdrowiu i stałego konsultanta telewizji TVN. Magazyn będzie ukazywał się jako dwumiesięcznik, zawsze z wizerunkiem lekarza na okładce. Obejmuje szeroki zakres tematów dotyczących zdrowia: od dobrego samopoczucia fizycznego i emocjonalnego, po jedzenie, dietę i ćwiczenia. Każdy numer otwiera edytorial doktora, w którym dzieli się on swoimi spostrzeżeniami z gabinetu. W kolejnych częściach czasopisma dr Piotr Gryglas udziela porad, odpowiada na pytania czytelników i przeprowadza wywiady z innymi lekarzami.  – „Muszę przyznać, że bardzo cieszę się z powstania tego magazynu, w którym my – lekarze – możemy dzielić się z Państwem swoją wiedzą i dokładnie objaśniać działanie niektórych terapii czy substancji leczniczych. Nie zawsze jest na to dość czasu podczas wizyty. Dlatego zachęcam do lektury i stosowania naszych zaleceń dotyczących zdrowego stylu życia” – mówi dr Piotr Gryglas.

Wprowadzenie magazynu na rynek zostało poprzedzone badaniami czytelników przeprowadzonymi przez agencje badawczą SW Research. W badaniu respondenci podkreślali wysoką jakość i wiarygodność magazynu, sygnowanego przez lekarza. Uwagę zwraca też, niespotykana na polskim rynku, formuła unisex – magazyn jest skierowany zarówno do kobiet, jak i mężczyzn.

Doktor Zdrowie wyróżnia się także interesującym, przeciągającym wzrok layoutem oraz typografią.

Magazyn Doktor Zdrowie ukazuje się w cyklu dwumiesięcznym w najlepszych punktach sprzedaży prasy w całej Polsce w cenie 14,99 zł.


 

Zainspiruj się