Marka Velvet już od ponad 20 lat dba o higienę Polek i Polaków. W podróży, w domu, podczas codziennych obowiązków – w każdych warunkach chcemy czuć się czysto i pewnie. Z  pomocą przychodzi nam papier nawilżany Velvet.

Pure, Rumianek i Aloes, a może Junior?

Każdy z nas jest inny, dlatego też testujący mieli możliwość wybrania wariantu papieru, który najlepiej spełni ich oczekiwania. Do wyboru były trzy wersje: Pure, Rumianek i Aloes oraz Junior.

Velvet Pure to produkt idealny dla wrażliwej skóry. Jest bezzapachowy i hipoalergiczny. Dzięki zawartości kwasu mlekowego i delikatnej formule o odpowiednim pH dba o higienę miejsc intymnych i czyści tak skutecznie jak woda. 

Velvet Rumianek i Aloes, jak sama nazwa wskazuje, to wersja o delikatnym zapachu rumianku i aloesu. Zawiera naturalne ekstrakty roślinne oraz kwas mlekowy, które dbają o właściwą higienę i nawilżenie okolic intymnych. 

Ostatnia z wersji papieru nawilżanego, Velvet Junior, została stworzona z myślą o najmłodszych. Velvet Junior ma delikatną formułę i odpowiednie pH. Owocowy, brzoskwiniowy zapach oraz kolorowe opakowanie skutecznie zachęcają dzieci do samodzielności w toalecie.

Jak testujący ocenili papier nawilżany Velvet?

Zobacz również:

Nawilżane papiery toaletowe Velvet przypadły do gustu testującym. Papier nawilżany Velvet trafił zarówno do walizek podróżników, kobiecych torebek, jak i zagościł na stałe na toaletowych półkach obok tradycyjnego papieru. I w każdych warunkach sprawdził się na medal!

Zdecydowanie idealny poziom nawilżenia, który daje uczucie czystości po każdym skorzystaniu z toalety. Uzupełniony subtelnym zapachem rumianku i aloesu. Wg mnie produkt idealny zwłaszcza w lecie oraz w tzw. "survivalowych" warunkach ;-) i nie chodzi mi o dziki busz, ale choćby cały dzień poza domem, gdzie nie mamy możliwości się odświeżyć. A w lecie to już w ogóle... Super sprawdził się także podczas długiego lotu! Produkt klasa sama w sobie!
Katarzyna M.


100% testujących twierdzi, że papier nawilżany spełnił ich oczekiwania. Cieszy to tym bardziej, że dla większości osób testowanie papieru nawilżanego było pierwszą okazją do zapoznania się z tego typu produktem. 85% testujących nie miała okazji wcześniej używać papierów nawilżanych. 

Niemal połowa testujących (48%) zaprosiła do testowania wszystkich domowników. Według 96% ankietowanych nawilżany papier Velvet to produkt dla wszystkich, bez względu na płeć czy wiek. 100% testujących poleciłoby papier nawilżany Velvet znajomym i rodzinie, a 92% ankietowanych zamierza kupić produkt po zakończeniu testowania.

Produkt idealny dla rodziców i dzieci

Ponad połowa (53%) testujących ma dzieci. Rodzice najmłodszych dzieci podkreślali, że papier nawilżany Velvet skutecznie ułatwiał i pomagał w nauce nocnikowania. Rodzice przyznają, że papier nawilżany zdecydowanie ułatwił naukę samodzielności i dbania o higienę. Testujące mamy i ojcowie dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym przyznają, że papier nawilżany na stałe zagościł w plecakach szkolnych dzieci. To wygodne rozwiązanie, które pozwala pociechom dbać o higienę poza domem!

Dla mnie najpiękniejszy jest zapach! Jest delikatny w dotyku, ale idealnie nawilżony. Myślę, że jest dobrą zachętą dla dzieci. Papier Velvet jest bardzo przyjemny i na pewno każda mama będzie zachwycona używając tego papieru przy codziennej toalecie swojego dziecka.
Marta W.

Wybierz idealną wersję papieru nawilżanego Velvet

Papier nawilżany Velvet jest biodegradowalny, więc bez obaw możemy spuszczać go w toalecie. Każda z wersji papieru nawilżanego zawiera 42 nawilżane listki zamknięte w opakowaniu z klapką, która chroni przed wysychaniem. Jeśli jednak szukamy mniejszego, kieszonkowego opakowania, możemy sięgnąć po wersję Rumianek i Aloes typu travel, w której znajdziemy 12 listków. Idealna pojemność do niewielkiej damskiej torebki, na krótsze wyjazdy czy do szkolnego plecaka naszej pociechy.

Velvet Pure, Rumianek i Aloes, a może Junior? Którą wersję papieru nawilżanego wybieracie dla siebie? 

Advertisement