„Kranówkowa fobia”

            Polacy boją się pić wodę „prosto z kranu”. Nie ma w tym nic dziwnego. Mimo zapewnień wodociągów o krystalicznej czystości wody, którą rozprowadzają do naszych kranów, woda płynąca w rurach naszych miast rzadko nadaje się do picia bez przegotowania, a i to nie zawsze rozwiązuje problem. Zanieczyszczenia osiadające na starych rurach trudno jest bowiem czymkolwiek wypłukać. W praktyce pijemy to, co przypłynie kilometrowymi rurami i co „wpadnie” do wody po drodze. Dlatego też domowa filtracja wody to dziś podstawa. Wie o tym AQUAPHOR, oferując swoim klientom coraz to nowe rodzaje filtrów do wody.

Kompakt ze zdejmowaną rączką i gratisem

            Od 12 lipca w sieci sklepów Biedronka znaleźć można promowany przez Jaśka Kuronia z rodziną dzbanek AQUAPHOR Kompakt. To idealne rozwiązanie na wakacje dla miłośników ekologicznego stylu życia, pragnących być bliżej natury. Dzbanek doskonale  nadaje się na wakacyjne pikniki i wyprawy. Łatwo mieści się w walizce, a nawet plecaku. Bez problemu stanie w  drzwiach każdej lodówki. W Biedronkach oferowany jest w 3 kolorach: klasycznej bieli, energetyzującej limonki i jakże modnej ostatnio szarości. Wystarczy wziąć  go ze sobą i mieć dostęp do wody wodociągowej, a najwyższej jakości filtrowana woda będzie zawsze w zasięgu ręki. Plastik, z którego jest wykonany AQUAPHOR Kompakt nie zawiera bisfenolu A (BPA free) . Dzbanek posiada atest PZH , pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka – jest więc całkowicie bezpieczny dla dzieci..

            Dodatkowo, kupując dzbanek, otrzymamy w prezencie  od Aquaphor książeczkę z przepisami na orzeźwiające wody smakowe, dzięki której łatwo przygotujemy pyszne i zdrowe napoje na upalne dni dla całej rodziny.

Więcej: www.aquaphor.pl/kompakt

            O Aquaphor

            Aquaphor to oddział międzynarodowej firmy Aquaphor Corporation, prowadzącej zdywersyfikowaną działalność badawczo-produkcyjno- handlową w blisko 50 krajach świata. Założona w 1992 roku firma jest jednym z największych światowych producentów materiałów filtrujących i domowych filtrów do oczyszczania wody, w tym dzbanków filtrujących, kuchennych filtrów podzlewowych, stacji uzdatniania wody do całego domu, a ostatnio także zaawansowanych technologicznie systemów filtrujących dedykowanych do przemysłu.

            Aquaphor tworzy, rozwija i produkuje coraz to nowocześniejsze urządzenia, które poprawiają jakość spożywanej przez nas wody. Doskonałą jakość produktów Aquaphor, ich w pełni ekologiczny skład i efekty w postaci najwyższego stopnia oczyszczania wody potwierdzają wiodące światowe organizacje certyfikujące, a innowacyjne technologie, wykorzystane w produkcji filtrów chroni ponad 80 patentów w różnych krajach świata.

            Aquaphor codziennie spełnia oczekiwania Polek i Polaków w zakresie najwyższej jakości wody, bez której nie jesteśmy w stanie żyć. Dewizą Aquaphor pozostaje zdanie: Jakość wody to jakość życia.