Dlaczego nie laser?

Okres większego nasłonecznienia praktycznie wyklucza stosowanie laserów celem pobudzenia naszego ciała do produkcji nowego kolagenu. To dość długi okres każdego roku, w którym narażeni jesteśmy na przebarwienia skóry mogące wystąpić po zabiegu laserowym - wyjaśnia dr Strzałkowski i dodaje, że jako zwolennik zachowania naturalnych rys w wyglądzie swoich pacjentek i pacjentów oraz pobudzania skóry do naturalnej odbudowy kolagenu tworzy od lat tworzy autorskie programy zabiegowe, które umożliwiają aktywizację i poprawę tych procesów niezależnie od wieku i kondycji skóry.

Z pomocą w tych procesach przychodzi nam letnia wersja wielokrotnie nagradzanego autorskiego zabiegu wykonywanego w warszawskiej Klinice Strzałkowski, którą jest High-Tech Collagen Therapy - Summer. Nie wykorzystuje ona bowiem lasera i nie naraża pacjentki i pacjentów na stres  słonecznych powikłań.

Na czym polega High-Tech Collagen Therapy - Summer.

Jest to autorski program pobudzenia produkcji kolagenu, tak jak jego jesienno-zimowa wersja, składa się z 4 etapów i wymaga tylko 2 wizyt w klinice. Została stworzona także z myślą o minimalizacji czasu rekonwalescencji po zabiegu, który zredukowany zastał do 1-2 dni od wykonania zabiegu.

Podczas pierwszego etapu wykonujemy za pomocą specjalistycznego sprzętu mezoterapię osoczem bogatopłytkowym PRP oraz zabieg radiofrekwencji mikroigłowej Morpheus 8. Oba zabiegi nie wykluczają się wzajemnie, dlatego wykonujemy je podczas jednej wizyty celem maksymalizacji efektów i redukcji ilości wizyt w klinice. Po tygodniu od pierwszej wizyty skóra gotowa jest do drugiego etapu High-Tech Collagen Therapy Summer.

Podczas drugiej wizyty wykonywany jest zabieg głębokiego nawilżenia skóry Deep Meso Sensation, podczas którego trzy wydzielone obszary skóry twarzy otrzymują indywidualnie dobrane ilościowo i jakościowo koktajle na bazie produktów marki Fillmed podawane także za pomocą specjalistycznego urządzenia, które poza większą dokładnością podawania preparatów zapewnia maksymalną redukcję siniaczków. Ostatni etap programu zabiegowego odbywa się już w domowym zaciszu i trwa jeden miesiąc. Są to bowiem indywidualnie dobrane Nutrikosmeceutyki i specjalistyczne kosmetyki, które swoim działaniem wspierają organizm w pobudzaniu produkcji kolagenu oraz zabezpieczają skórę przed działaniem negatywnych czynników zewnętrznych - dodaje dr Strzałkowski

www.klinikastrzalkowski.pl