Jesteśmy coraz bardziej aktywne i coraz rzadziej potrzebujemy do tego siłowni oraz treningów fitness. Biegamy, jeździmy na rowerze, a także coraz częściej ćwiczymy w domu. Zamiast wykonywania żmudnych serii jednostajnych ćwiczeń, sięgamy po treningi przygotowane przez gwiazdy. Wiele jest dostępnych na YouTube, dzięki czemu możecie z nich korzystać o każdej porze dnia (i nocy) zupełnie za darmo.

Ewa Chodakowska

Skalpel Ewy Chodakowskiej jest jednym z najczęściej wyszukiwanych treningów w internecie. Celebrytka zachęca do tego, by każde ćwiczenie wykonywać z napiętymi mięśniami brzucha. Dzięki temu przez cały czas nad nimi pracujesz, nawet wtedy, gdy robisz przysiady. Czterdziestominutowy trening przeplata dynamiczne ćwiczenia ze spokojniejszymi, pozwalającymi odpocząć elementami. To dobre rozwiązanie dla początkujących. Podczas treningu Ewy Chodakowskiej nie będą się też nudzić bardziej zaawansowani.

Mel B

Po zakończeniu kariery w zespole Spice Girls, Mel B przez chwilę i bez większych sukcesów śpiewała solo. Chwilę później zajęła się fitnessem. Szybko zdobyła popularność, a jej programy treningowe wykorzystywane są przez kobiety na całym świecie. Fitness z Mel B w pełni angażuje wszystkie partie mięśni i całą uwagę. Pozwala w szybkim czasie stracić sporo kilogramów. Program treningowy  Mel B o nazwie Totally Fit polecany jest niezależnie od poziomu zaawansowania.

Anna Lewandowska

Healthy plan by Ann jest propozycją żony Roberta Lewandowskiego, Anny Lewandowskiej. Trenerka odnosi spektakularne sukcesy w sporcie, a swoją wiedzą chętnie dzieli się z fankami. Jest również specjalistką ds. żywienia. Healthy plan by Ann obejmuje dietę, motywację i ćwiczenia. Wiele treningów celebrytki znajdziesz na YouTube. Są podzielone na różne partie ciała, więc możecie układać je w dłuższe programy treningowe. Ich intensywność można uplasować gdzieś pośrodku pomiędzy Mel B oraz Ewą Chodakowską.