Choć w naszym ciele znajdują się niezastąpione narządy (nerki, wątroba czy skóra), które wspaniale radzą sobie z nadmiarem zanieczyszczeń, to warto je czasem wesprzeć w tej walce poprzez odpowiednią dietę oczyszczającą. Jej zadaniem jest dostarczenie organizmowi niezbędnych składników, które pomogą uregulować przemianę materii i oczyszczą ciało z zalegających szkodliwych związków. W tej walce najlepiej sprawdzą się bogate w antyoksydanty warzywa i owoce. Przygotujesz z nich zdrowe i pyszne koktajle, które działają jak naturalny detoks.

Zobacz najlepsze przepisy na koktajle oczyszczające >>>

--

Przepisy pochodzą z najnowszej książki Agaty Ziemnickiej "SOKI I KOKTAJLE w minutę"

Kup tutaj ->>

"Soki i koktajle w minutę" to odpowiedź na codzienne potrzeby naszego ciała. W dodatku odpowiedzią pyszną i niezwykle prostą – w ciągu zaledwie 1 minuty, możemy przygotować napój będący prawdziwą skarbnicą składników odżywczych, mikro- i makroelementów, witamin, minerałów, antyoksydantów i enzymów. 

Autorka rozpoczęła swoją przygodę z miksowaniem od koktajli śniadaniowych i zup kremów, miała bowiem małe dzieci i mało czasu. Jednak miksowanie i wyciskanie, komponowanie nowych smaków okazało się baaardzo wciągające. Powstawały coraz to nowe koktajle, soki, zdrowe szoty, a także śniadaniowe misy mocy. Miłość do soków i koktajli jest naprawdę zaraźliwa, więc możliwe, że od dziś wyciskanie i miksowanie będzie też codziennością w Twoim domu. A co za tym idzie – poczujesz jak przybywa Ci siły spokoju i zdrowia, a Twoja cera staje się gładka i promienna.