Bezpłatne treningi dla kobiet Women's Run & More prowadzone są nieprzerwanie od 2009 roku i z każdą kolejną edycją cieszą się coraz większym zainteresowaniem mieszkańców. Celem programu jest zmotywowanie i zapewnienie kobietom, bez względu na wiek, wygląd czy pozycję społeczną, możliwości stworzenia grupy i rozpoczęcia wspólnych treningów pod okiem profesjonalisty. Program pomaga w przezwyciężaniu ograniczeń własnego ciała i umysłu w dążeniu do celu czego efektem ma być poprawa samopoczucia, samooceny i lepsza jakość życia.

Czego możecie się spodziewać?

Poprzez aktywne zaangażowanie w program Centrum Ursynów, które postanowiło zadbać o kondycję i zdrowie mieszkańców dzielnicy, bardzo ciekawie zapowiadają się w tym roku treningi w Dzielnicy Ursynów. W każdą sobotę od 6 maja do końca października, o godzinie 10:00 mieszkanki Ursynowa i okolic będą miały okazję spotkać się przy wejściu do Centrum Ursynów i przez godzinę trenować pod okiem trenerki Justyny Dworeckiej.

W ramach pierwszego treningu uczestniczki będą mogły dokonać lub zapisać się na bezpłatną analizę składu ciała z wykorzystaniem metody BIA  - Bioelectrical Impedance Analysis przygotowanej przez Centrum Zdrowie & Formy. W czasie badania zmierzona zostanie m.in. ilość tkanki mięśniowej i tłuszczowej, zawartość wody w organizmie, masa mineralna kości, zapotrzebowanie na energię, wiek metaboliczny oraz masa ciała. Celem badania jest sprawdzenie składu ciała na początku cyklu treningowego, regularny monitoring zmian w składzie ciała i analiza czy zmiany te są pożądane, poszerzenie wiedzy z zakresu składu ciała i jego wpływu na funkcjonowanie organizmu. Wszystkie uczestniczki będą mogły dokonać bezpłatnej analizy również w połowie sezonu oraz na zakończenie, aby móc sprawdzić postępy w ciągu całego cyklu. Wszystkim trenującym zapewniona będzie woda po treningu, a dla stałych uczestniczek programu przygotowane zostaną również atrakcyjne gadżety.

Trening nie tylko dla kobiet!

Bieganie może być świetną zabawą w ciekawym towarzystwie, dlatego organizatorzy zachęcają do udziału nie tylko kobiety - każda uczestniczka może wziąć udział w treningu w towarzystwie męża, partnera oraz dzieci. Women’s Run ma stanowić formę aktywnego spędzania czasu również w gronie rodzinnym.

Cotygodniowe treningi biegowe Women’s Run przeznaczone są głównie dla początkujących. Bieganie jest jedną z najprostszych, tanich i najbardziej skutecznych form ćwiczeń. Biegać można niemal wszędzie, o każdej porze dnia i nocy, a sam sport nie wymaga specjalistycznego sprzętu. Prowadzone treningi obejmują rozgrzewkę i rozciąganie, jogging oraz bieganie z przerwami na krótkie ćwiczenia - nie ma znaczenia, jak szybko, czy wolno biegają uczestniczki, trener stara się dostosować rytm treningu do poziomu zaawansowania grupy. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Zapisz się na trening

Chcesz zadbać o swoją kondycję fizyczną? Chcesz się ruszać, ale brakuje Ci motywacji, towarzystwa albo profesjonalnych porad? Dołącz do Women’s Run! Udział w bezpłatnych treningiem z instruktorem pomoże rozpocząć przygodę z aktywnością fizyczną.

Aby poznać szczegóły i wziąć udział w treningu w wybranej dzielnicy należy zarejestrować się na stronie www.womensrun.pl. Rejestracja jest obowiązkowa.

Grupy treningowe Women's Run & More są otwarte i można dołączyć w każdej chwili w trakcie sezonu. Informacje o programie, dokładnych lokalizacjach, terminach i godzinach treningów znajdują się na stronie www.womensrun.pl oraz na profilu Facebook www.facebook.com/womensrun.

Women's Run & More to nie tylko treningi biegowe, ale przede wszystkim filozofia zdrowego stylu życia, w tym także inne dyscypliny sportowe, porady, spotkania motywacyjne i wiele różnych aktywności. Zapraszamy wszystkich do dołączenia do programu!

--

Organizatorzy:

ABK Sport - agencja marketingu sportowego www.abksport.pl

Partnerzy:

Centrum Ursynów

Urzędy Dzielnic m.st. Warszawy

Kontakt: Tomasz Sulikowski, Lider Projektu, tomasz.sulikowski@abkgrupa.pl, tel. 22 401 22 16