Co wyróżnia nowy* Jogurt Naturalny Activia? Mniejsza pojemność opakowania (120 g) i jego nietypowy dla tej kategorii jogurtów kształt sprawiają, że jest on idealną przekąską o każdej porze dnia.

Activia Jogurt Naturalny jest wartościowym produktem, który może być elementem zbilansowanej i zróżnicowanej diety. Activia Jogurt Naturalny zawiera wyselekcjonowane szczepy bakterii, w tym szczep bakterii BifidusActiregularis®, których w każdym kubeczku jest 4 miliardy. To także bogactwo składników, które pomagają dbać o zdrowe trawienie: wapń, który pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu enzymów trawiennych oraz bakterie jogurtowe, które  poprawiają trawienie zawartej w produkcie laktozy u osób mających trudności z jej trawieniem.

A dla tych, którzy pragną odrobiny przyjemności…

Activia poleca stworzony przez ekspertów Jogurt Naturalny i Owoce, który jest idealną kombinacją dwóch pysznych warstw – kremowego jogurtu naturalnego na warstwie owoców, zawierającego specjalnie wyselekcjonowany przez naukowców Activii szczep bakterii BIfidus ActiRegularis®. Jogurt dostępny jest w czterech smakach: brzoskwiń, malin, suszonych śliwek oraz truskawek. Dzięki opakowaniu w postaci dwóch kubeczków podzielisz się nim z najbliższymi!


* Nowość dotyczy nowego opakowania Jogurtu Naturalnego Activia 120 g